KONTAKT

Tel: +48 516 109 160
coaching@pjankiewicz.com


Prawdziwa motywacja wynika ze wspólnego ustalania celów, systematycznego monitorowania osiągnięć, definiowania wyzwań i szukania rozwiązań. Coaching zespołu to narzędzie przydatne w realizacji zarówno celów zadaniowych, jak i związanych z podnoszeniem jakości współpracy i komunikacji. Uwolnienie potencjału i synergii zespołu daje mu poczucie stabilności i znacznie podnosi prawdopodobieństwo osiągania pożądanych rezultatów.

Założenia coachingu zespołowego

 • Zespoły istnieją, aby realizować cele biznesowe
 • Ludzie chcą pracować w zespołach, które odnoszą sukcesy i chcę mieć w tym swój udział
 • Zespół posiada wszelkie niezbędne zasoby, aby odnieść sukces
 • Zespół jest żywym organizmem

Stosunkowo niewiele zespołów osiąga poziom wyników oraz zaangażowania i energii, jakim mogłyby się cieszyć. Organizacje działają skutecznie, kiedy mają zgrane i sprawnie funkcjonujące zespoły, które przejmują odpowiedzialność za realizację celów biznesowych. W dłuższej perspektywie, firmy wygrywają, gdy w zespołach panują dobre, ludzkie relacje a ich członkowie – grają do jednej bramki – rozumieją cele i priorytety nie tylko własnych komórek, ale całej organizacji. Budowanie skutecznie funkcjonujących zespołów oparte jest na zaufaniu, gotowości do „zdrowego” konfliktu, zaangażowaniu, współodpowiedzialności i trosce o rezultat biznesowy.

„Ludzie zjednoczeni są silni. Ludzie podzieleni są słabi”
Sun Tsu

Coaching zespołowy jest przeznaczony dla zespołów zarządczych, zespołów projektowych oraz wszystkich kluczowych zespołów w organizacji, które dążą do podniesienia efektywności swoich działań i skutecznego osiągania określonych celów. W coachingu zespołowym klientem jest cały zespół wraz z jego liderem. Coaching zespołowy sprawia, że poszczególni członkowie integrują się wokół wspólnych celów oraz zwiększają swoje zaangażowanie i motywację do działania. Rezultatem jest zgrany, efektywnie współpracujący ze sobą zespół uzyskujący ponadprzeciętne wyniki, które wprost przekładają się na osiągnięcia firmy.

Korzyści dla zespołu

– zbudowanie i umocnienie relacji
– poprawa komunikacji
– rozwój nowych kompetencji i umiejętności
– współodpowiedzialność
– wzrost kreatywności całego zespołu i indywidualnych pracowników
– większa efektywność zespołu, lepsze decyzje, nowe możliwości i szanse
– sprawne osiąganie celów dzięki integracji zespołu
– wyższy poziom zaangażowania i motywacji do działania

OPINIE KLIENTÓW:

 • HR Business Partner, międzynarodowy koncern farmaceutyczny
       Nasze spotkania stanowią dla mnie wielkie wsparcie. Są dla mnie źródłem pozytywnej energii i dzięki nim odkryłam chęć zmiany wielu aspektów mojego życia zawodowego. Teraz skupiam się na rozwiązaniach i szukam nowych opcji, których wcześniej nie widziałam. Dziękuję!
  HR Business Partner, międzynarodowy koncern farmaceutyczny
 • HR Dyrektor, branża energetyczna
       Piotr Jankiewicz jest zaangażowany w przygotowanie i realizację procesu rozwojowego dla naszych Talentów ? grupy 17 Ekspertów. Od pierwszego dnia naszej współpracy, Piotr działa z pełnym profesjonalizmem. W wyniku tego zdobyliśmy zaangażowanie Ekspertów i Ich Przełożonych oraz wymierny postęp ? rozwój zawodowy, większą pewność siebie oraz efektywność. Rekomenduję Piotra jako profesjonalistę, który dokłada wszelkich starań o jak najwyższy zwrot z inwestycji.
  HR Dyrektor, branża energetyczna
 • Learning and Development Head (Global), branża finansowa
       Piotr pracuje z nami od 15 miesięcy. Wspólnie przygotowaliśmy zawartość merytoryczną programu dla naszych menedżerów. Z udziałem Piotra zrealizowaliśmy również warsztaty Piotr jest zorientowany na rezultat, co zmusiło naszą organizację do wypracowania konkretnych mierników. Piotr konsekwentnie o tym przypomina, za co osobiście go cenię I szanuję. Mam świadomość, że jest to rzadkość wśród konsultantów. Jest to jeden z powodów, dla których współpraca z Piotrem jest szczególnie wartościowa.
  Learning and Development Head (Global), branża finansowa
 • Event Planner, własna działalność, Warszawa
       Gdyby ktoś mnie zapytał jeszcze sześć miesięcy temu ilu nowych klientów zdobędę, bałabym się podać taką liczbę. Stało się to jednak rzeczywistością. Kilkukrotnie zwiększyłam moje dochody, zrezygnowałam ze ?złych? klientów, którzy pochłaniali wiele mojego czasu i w zasadzie niczego nie zamawiali i skoncentrowałam się tylko na Klientach Premium. Nawet nie wiedziałam, że tak wielu ich jest!
  Event Planner, własna działalność, Warszawa
 • Trener komunikacji w biznesie, Warszawa
       Piotr jest wielce godnym zaufania człowiekiem, co stanowiło dla mnie jest najważniejszy wyznacznik podczas wyboru coach?a. Z Piotrem pracowaliśmy nad poprawieniem niektórych zagadnień z mojego życia zawodowego i fakt, że udało się osiągnąć zamierzone efekty w krótkim czasie świadczy o tym, że sesje z są niezwykle wartościowe i efektywne. Dlatego też z czystym sumieniem polecam jego osobę oraz umiejętności. Trudności lepiej pokonywać razem.
  Trener komunikacji w biznesie, Warszawa
 • Finance&Office Coordinator, firma szkoleniowa, Warszawa
       Zaangażowanie Piotra i jego profesjonalne podejście pomogły mi znaleźć rozwiązanie problemów, które były dla mnie wcześniej dużym wyzwaniem. Dzięki procesowi coachingu, odkryłam moje mocne strony i jestem bardziej świadoma możliwości. Dlatego też czuję, że zdobyłam pewność siebie, która bardzo ułatwia mi stawianie czoła codziennym wyzwaniom. Polecam Piotra jako profesjonalnego coacha!
  Finance&Office Coordinator, firma szkoleniowa, Warszawa
 • Właściciel gabinetu stomatologicznego, Warszawa
       Dzięki współpracy z Piotrem uświadomiłem sobie, w jakim punkcie rozwoju naszego gabinetu jestem, wypracowałem i konsekwentnie realizuję ?moją? strategię sukcesu, wiem, jakie są moje priorytety i nie zajmuję się już rzeczami, które pochłaniały mnóstwo czasu a nie przekładały się na rozwój biznesu. Na efekty nie musiałem długo czekać ? w ciągu 10 miesięcy zwiększyliśmy o ponad 30% liczbę naszych pacje
  Właściciel gabinetu stomatologicznego, Warszawa

ZOSTAW WIADOMOŚĆ