KONTAKT

Tel: +48 516 109 160
coaching@pjankiewicz.com


O pomiarze można mówić na co najmniej dwa sposoby: zewnętrzne parametry efektywnościowe oraz wewnętrzne poczucie wzmocnienia i sukcesu. Oczywiście, idealnie jest, gdy Klient doświadcza obu.

Przykładowe pomiary zewnętrzne to:

– osiągnięcie celów ustalonych na początku relacji coachingowej
– wyższy poziom przychodów / zysków
– awans
– informacja zwrotna (np. od podwładnych, kolegów na tym samym poziomie w organizacji, szefa, samego siebie)
– dane efektywnościowe – osobiste lub biznesowe – produktywność, poziom realizacji itp.

Aby pomiar był obiektywny, należy pamiętać o tym, że wybrane mierniki zewnętrzne powinny być przez Klienta stosowane już od jakiegoś czasu i Klient musi mieć na nie bezpośredni wpływ.

Przykładowe pomiary wewnętrzne to:

– samoocena
– różne skale, do których Klient odnosi się na początku procesu oraz regularnie w jego trakcie
– zmiany w poziomie samoświadomości, świadomości innych osób
– zmiany w sposobie myślenia, które prowadzą do skuteczniejszych działań
– zmiany w stanach emocjonalnych, które przekładają się na wyższy poziom pewności siebie

Profesjonalny coaching daje wiele korzyści: nowa perspektywa na temat osobistych wyzwań, decyzyjność i skuteczność oraz nowy poziom pewności siebie – to tylko kilka z przykładów. Klienci coachingowi często również mówią o wyższej produktywności, satysfakcji z różnych sfer życia oraz osiąganiu istotnych dla nich celów.

Wyższy poziom efektywności

Coaching odblokowuje potencjał i dzięki temu pozwala dotrzeć do nowych pokładów źródeł efektywności. Klienci wskazują na następujące korzyści:

 • Wzrost efektywności – 70%
 • Poprawa jakości zarządzania – 61%
 • Skuteczniejsze zarządzanie sobą w czasie – 57%
 • Wyższy poziom efektywności zespołowej – 51%

Pozytywny wpływ na ludzi

Poczucie pewności siebie pracowników ma kluczowe znaczenie w stawianiu czoła wyzwaniom oraz realizacji oczekiwań organizacyjnych:

 • Wyższy poziom pewności siebie – 80%
 • Lepsze relacje – 73%
 • Wyższy poziom umiejętności komunikacyjnych – 72%
 • Lepsza równowaga między życiem prywatnym a zawodowym – 67%

Zwrot z inwestycji

Efektem coachingu jest uczenie się i klarowność w podejmowaniu przyszłych działań, z naciskiem na mierzalne rezultaty. Ogromna większość organizacji (86%) potwierdza, że co najmniej osiągnęli zwrot z inwestycji.

Więcej informacji na temat korzyści z coachingu można znaleźć na Portalu ICF Research, w tym studia przypadków i raporty branżowe.
Źródło: ICF Global Coaching Client Study – zlecone przez ICF i przeprowadzone niezależnie przez PricewaterhouseCoopers.

OPINIE KLIENTÓW:

 • HR Business Partner, międzynarodowy koncern farmaceutyczny
       Nasze spotkania stanowią dla mnie wielkie wsparcie. Są dla mnie źródłem pozytywnej energii i dzięki nim odkryłam chęć zmiany wielu aspektów mojego życia zawodowego. Teraz skupiam się na rozwiązaniach i szukam nowych opcji, których wcześniej nie widziałam. Dziękuję!
  HR Business Partner, międzynarodowy koncern farmaceutyczny
 • HR Dyrektor, branża energetyczna
       Piotr Jankiewicz jest zaangażowany w przygotowanie i realizację procesu rozwojowego dla naszych Talentów ? grupy 17 Ekspertów. Od pierwszego dnia naszej współpracy, Piotr działa z pełnym profesjonalizmem. W wyniku tego zdobyliśmy zaangażowanie Ekspertów i Ich Przełożonych oraz wymierny postęp ? rozwój zawodowy, większą pewność siebie oraz efektywność. Rekomenduję Piotra jako profesjonalistę, który dokłada wszelkich starań o jak najwyższy zwrot z inwestycji.
  HR Dyrektor, branża energetyczna
 • Learning and Development Head (Global), branża finansowa
       Piotr pracuje z nami od 15 miesięcy. Wspólnie przygotowaliśmy zawartość merytoryczną programu dla naszych menedżerów. Z udziałem Piotra zrealizowaliśmy również warsztaty Piotr jest zorientowany na rezultat, co zmusiło naszą organizację do wypracowania konkretnych mierników. Piotr konsekwentnie o tym przypomina, za co osobiście go cenię I szanuję. Mam świadomość, że jest to rzadkość wśród konsultantów. Jest to jeden z powodów, dla których współpraca z Piotrem jest szczególnie wartościowa.
  Learning and Development Head (Global), branża finansowa
 • Event Planner, własna działalność, Warszawa
       Gdyby ktoś mnie zapytał jeszcze sześć miesięcy temu ilu nowych klientów zdobędę, bałabym się podać taką liczbę. Stało się to jednak rzeczywistością. Kilkukrotnie zwiększyłam moje dochody, zrezygnowałam ze ?złych? klientów, którzy pochłaniali wiele mojego czasu i w zasadzie niczego nie zamawiali i skoncentrowałam się tylko na Klientach Premium. Nawet nie wiedziałam, że tak wielu ich jest!
  Event Planner, własna działalność, Warszawa
 • Trener komunikacji w biznesie, Warszawa
       Piotr jest wielce godnym zaufania człowiekiem, co stanowiło dla mnie jest najważniejszy wyznacznik podczas wyboru coach?a. Z Piotrem pracowaliśmy nad poprawieniem niektórych zagadnień z mojego życia zawodowego i fakt, że udało się osiągnąć zamierzone efekty w krótkim czasie świadczy o tym, że sesje z są niezwykle wartościowe i efektywne. Dlatego też z czystym sumieniem polecam jego osobę oraz umiejętności. Trudności lepiej pokonywać razem.
  Trener komunikacji w biznesie, Warszawa
 • Finance&Office Coordinator, firma szkoleniowa, Warszawa
       Zaangażowanie Piotra i jego profesjonalne podejście pomogły mi znaleźć rozwiązanie problemów, które były dla mnie wcześniej dużym wyzwaniem. Dzięki procesowi coachingu, odkryłam moje mocne strony i jestem bardziej świadoma możliwości. Dlatego też czuję, że zdobyłam pewność siebie, która bardzo ułatwia mi stawianie czoła codziennym wyzwaniom. Polecam Piotra jako profesjonalnego coacha!
  Finance&Office Coordinator, firma szkoleniowa, Warszawa
 • Właściciel gabinetu stomatologicznego, Warszawa
       Dzięki współpracy z Piotrem uświadomiłem sobie, w jakim punkcie rozwoju naszego gabinetu jestem, wypracowałem i konsekwentnie realizuję ?moją? strategię sukcesu, wiem, jakie są moje priorytety i nie zajmuję się już rzeczami, które pochłaniały mnóstwo czasu a nie przekładały się na rozwój biznesu. Na efekty nie musiałem długo czekać ? w ciągu 10 miesięcy zwiększyliśmy o ponad 30% liczbę naszych pacje
  Właściciel gabinetu stomatologicznego, Warszawa

ZOSTAW WIADOMOŚĆ